اخبار پیش دبستانی سما گناباد

بازدید مدیران سمایی از مرکز پیش دبستانی سما گناباد

رای دهی:  / 0
ضعیفعالی 

روز یکشنبه مورخ 1 بهمن ماه 96 جناب آقای دکتر امیری معاونت محترم  دانشگاه و رئیس مراکز فرهنگی آموزشی سما گناباد به همراه مدیران محترم مدارس سما گناباد (سرکارخانم نیکوفر مدیر دبستان دخترانه، سرکار خانم ثنائی مدیر دبیرستان دخترانه و جناب آقای رنجبران مدیر دبستان پسرانه) از پیش دبستانی ما سرزدند.

در ابتدای این بازدید چندتن از نوآموزان عزیز ما مراسم استقبال زیبایی از این مدیران محترم را بعمل آوردند؛ سپس سرکار خانم خاکشور ضمن عرض خیر مقدم به این میهمانان ارجمند به معرفی آنها برای نوآموزان پرداختند. در ادامه جناب آقای دکتر روح الله امیری ضمن تقدیر از زحمات سرکار خانم زهرا خاکشور مدیر مرکز پیش دبستانی سما؛ از زحمات و تلاشهای بی وقفه ی سایر مدیران مراکز آموزشی سما نیز سپاسگزاری نمود.

همچنین در این مراسم هرکدام از این مدیران توانمند ضمن تقدیر از تلاشها و روشهای نوین آموزشی مربیان و مدیر این مرکز، با نوآموزان عزیزمان به گفتگو پرداختند.

در پایان این روز نیز ضمن پذیرایی از تمامی حاضرین، با اهدای بادکنک های رنگی به نوآموزان پیش دبستانی از برنامه های خوب و زیبای آنها تشکر بعمل آمد.

لازم به ذکر است در نهایت پس از اینکه نوآموزان به کلاسهای خود رفتند؛ این مدیران عزیز از کلاسها، نحوه تدریس، امکانات و... بازدید نمودند.