اخبار پیش دبستانی سما گناباد

جشن ولادت بانو زینب کبری (س) و روز پرستار در کنار چند تن از اولیاء پرستار سمائی

رای دهی:  / 0
ضعیفعالی 

به مناسبت ولادت سراسر نور حضرت زینب (س) روز سه شنبه مورخ 3 بهمن ماه 96 نوآموزان عزیز سما جشنی کوچک اما پرشور برگزار کردند. در ابتدای این جشن که با حضور چند تن از اولیاء پرستار، نوآموزان و مربیان سما برگزار شد، زهرا خاکشور مدیر محترم این مرکز ضمن قدردانی از حضور گرم این والدین سمائی، این روز را به ایشان تبریک گفت. سپس جناب آقای محمد شمسی (پدر نوآموز سارا شمسی) با زبانی کودکانه و بسیار زیبا در ابتدا از کرامات بانو زینب کبری (س) گفته و در ادامه لباس فرم پرستاران، وظایف یک پرستار، دلیل نامگذاری روز پرستار و... را تشریح نمود. دو تن از والدین پرستار، سرکار خانم رکنی ( مادر نوآموز بردیا صباغ زاده) و سرکار خانم استادی (مادر نوآموز ابوالفضل خواجه پور) با دستانی پر از هدیه به پیش دبستانی آمده و در این روز به تمام نوآموزان ما هدایایی برسم یادبود اهدا کردند.

لازم به ذکر است که نوآموزان عزیز سمائی که اولیاء ایشان پرستار بودند با اهدای یک شاخه گل به والدینشان ابراز لطف و تبریک نمودند.

همچنین در ادامه نوآموزان با اجرای سرودی زیبا بصورت دسته جمعی بر شکوه محفل افزودند. در پایان این مراسم نیز از تمامی نوآموزان  توسط جناب آقای شمسی (پدر نوآموز سارا شمسی)، جناب آقای جمالیان (پدرنوآموز نازنین فاطمه جمالیان) و سرکار خانم آخرتی (مادرنوآموز ارمیا آخرتی) به نحو احسن پذیرایی شد.

این روز فرخنده را به تمامی مسلمانان علی الخصوص اولیاء پرستار سمائی تبریک می گوییم.