اخبار پیش دبستانی سما گناباد

فعالیتهای دهه ی فجر در پیش دبستانی سما

رای دهی:  / 0
ضعیفعالی 

نوآموزان پیش دبستانی سما گناباد دهه فجر 96 را گرامی داشتند.

روز شنبه 14 بهمن 96 زنگ انقلاب در پیش دبستانی سما گناباد به صدا در آمد. همچنین در این روز با زبانی کودکانه برای کودکان از چگونگی شکل گیری انقلاب و داستانهای انقلاب و... گفته شد.

روز یکشنبه 15 بهمن ماه نیز نوآموزان پیش 2 به همراه اولیاء خویش از مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه سما و نمایشگاه دست سازه های دهه فجر این دو مدرسه دیدن نمودند.

فردای آن روز (دوشنبه) در 16 بهمن 96 با اجرای مسابقات شاد و مفرح ورزشی و... شور نشاط در فضای مرکز طنین انداز شد. همچنین در این روز برخی از نوآموزان متقاضی در مسابقه داستان گویی و نقل خاطرات انقلابی شرکت کرده و در جمع همکلاسیان خود به قصه گویی پرداختند.

روز سه شنبه 17 بهمن 96 با همکاری اولیاء از دست سازه های نوآموزان نمایشگاهی با مضمون دست سازه های فجر برگزار شد. همچنین در این روز جشنواره ی غذاهای بومی و سالم با حضور معاون محترم و کارشناسان ارجمند سما دانشگاه آزاد اسلامی گناباد، چند تن از اعضای انجمن اولیاء پیش دبستانی، مدیر و کارشناسان محترم اداره آموزش و پرورش گناباد برگزار گردید. در عصر این روز نیز سومین جلسه عمومی انجمن اولیاء و مربیان در مرکز پیش دبستانی سما با حضور مشاور محترم جناب آقای میرثانی مسئول سنجش کودکان گنابادی برگزار گردید.

18 بهمن 96 روز چهارشنبه نیز نوآموزان هرکلاس به همراه مرابیانشان از نمایشگاه دست سازه ها بازدید نموده و هر کدام از مربی خود یک کاردستی با عنوان دهه فجر گرفتند.

21 بهمن 96 روز شنبه مربیان با اجرای مسابقاتی نظیر ماست خوری و... فضایی پر نشاط برای نوآموزان پدید آوردند. در این روز همچنین مراسم اختتامیه نمایشگاه دست سازه ها همراه با عکس یادگاری نوآموزان در این نمایشگاه برگزار گردید.

22 بهمن ماه 96 روز پیروزی انقلاب اسلامی نیز نوآموزان سمایی با توجه به برگزاری مسابقه ی «عکس سلفی در کنار خانواده در راهپیمایی 22بهمن امسال» شرکتی پرشور داشته و در پایان عکسهای خود را تحویل مرکز نمودند.

همچنین بمناسبت این دهه مبارک طبق روال هرسال نوآموزان هرکلاس بصورت تیمی یک کار گروهی انجام دادند.